KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003135
nr 1400 3135
Oidentifierad konstnär. Komposition. Ej signerad. Olja på duk, 50x22 cm, yttermått inklusive ram: 56x27 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:23:44
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr